• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лічильники газу в асортименті

Оголошено тендер

243 300.00 UAH
Номер: 21fa6f489e6448f6a9d9d415057fed98
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-007364-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Очікувана вартість: 243 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильники газу в асортименті
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 07.08.2026 13:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума243 300.00 UAH