-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-006041-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Застосовані критерії оцінки – ціна.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
89 183.33
UAH без ПДВ
Номер:
5a80655e126341d59b04739e4e533d47
Внутрішній номер закупівлі:
30024246
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-006041-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Лариса Василівна +380472635830 tender.ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 183.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 13:02 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 13:02 - 17.08.2026 08:00
Аукціон:
з 18.08.2026 14:07
Період кваліфікації:
17.08.2026 08:00 - 19.08.2026 14:12
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 183.33 Запасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford