• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford

Оголошено тендер

107 020.00 UAH
Номер: 81e4acddfbb34142ab5ccfde2f4d17ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-000232-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
Очікувана вартість: 107 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до автомобілів марок Volkswagen, Fiat та Ford
Примітки: Відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування: 07.08.2026 08:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума107 020.00 UAH