-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-005760-a
Завершена
916 933.50
UAH без ПДВ
Номер:
6c090e00b7f44450b81f788a0c7ebdf4
Внутрішній номер закупівлі:
30023968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-005760-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам’янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Довгалюк +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
916 933.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 12:47 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 12:47 - 15.08.2026 18:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:31
Період кваліфікації:
15.08.2026 18:00 - 21.08.2026 15:42
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴916 933.50 НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта