-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Оголошено тендер
985 950.00
UAH
Номер:
a0743ec2ffed437b81080f341575060d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-006578-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам’янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам’янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
985 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НК 024:2023: 33586 – Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.08.2026 12:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума985 950.00 UAH