-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі секції №3 будівлі складу №39 (літера «Й»-1) дільниці №1 Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-005366-a
Завершена
1 800 791.67
UAH без ПДВ
Номер:
02a8c091307c45a394fe7af5c693a879
Внутрішній номер закупівлі:
30023575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-005366-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 791.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 12:27 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 12:27 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 14:21 - 17.08.2026 14:44
Період кваліфікації:
17.08.2026 14:44 - 18.08.2026 14:42
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 800 791.67 Послуги з поточного ремонту покрівлі секції №3 будівлі складу №39 (літера «Й»-1) дільниці №1 Замовника