-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі секції №3 будівлі складу №39 (літера «Й»-1) дільниці №1 Замовника
Оголошено тендер
2 160 950.00
UAH
Номер:
359abc4dcb504d3eae869772467ae273
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-006167-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 160 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покрівлі секції №3 будівлі складу №39 (літера «Й»-1) дільниці №1 Замовника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування:
07.08.2026 12:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту покрівлі секції №3 будівлі складу №39 (літера «Й»-1) дільниці №1 Замовника
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 160 950.00 UAH