-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 34 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004158-a
Завершена
346 549.17
UAH без ПДВ
Номер:
8ecd825f5b60403e8cccf79c025ee9c2
Внутрішній номер закупівлі:
30022373
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004158-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
346 549.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:37 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:37 - 15.08.2026 18:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:10
Період кваліфікації:
15.08.2026 18:00 - 19.08.2026 13:49
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 549.17 Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 34 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва