• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 34 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва

Оголошено тендер

415 859.00 UAH
Номер: 6d8f5a0d9b1e49ffa29a2781133d3407
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-005013-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 415 859.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 34 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування: 07.08.2026 11:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт мереж гарячого водопостачання житлового будинку № 34 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума415 859.00 UAH