-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004133-a
Торги не відбулися
321 293.17
UAH без ПДВ
Номер:
b85e7458350b4532bbda6553ac699f7e
Внутрішній номер закупівлі:
30022344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004133-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34239034
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 15 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Соловар +380443634333 olena.solovar@infotech.gov.ua https://infotech.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39240000-6 Різальні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
321 293.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:37 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:37 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴321 293.17 Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP