-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP
Оголошено тендер
385 551.80
UAH
Номер:
45f2098037b64b2a92fb05ba44a02ff0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-003271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34239034
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 15 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34239034
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 15 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
385 551.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ножі гільйотинні для паперорізальної машини Katsuda SH380-HOP
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39240000-6 Різальні інструменти
Дата опублікування:
07.08.2026 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума385 551.80 UAH