-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування» та проведення експертизи виготовленої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування»
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004120-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
217 961.00
UAH без ПДВ
Номер:
41fa72ef9a6a4ebb950b5854449d2c88
Внутрішній номер закупівлі:
30022322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004120-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471158
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гречан Алла 380487059315 allagrechan@otec.odessa.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
217 961.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 12:57 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 12:57 - 22.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:02
Період кваліфікації:
22.08.2026 10:00 - 27.08.2026 16:50
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴217 961.00 Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування» та проведення експертизи виготовленої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування»