-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування» та проведення експертизи виготовленої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування»
Оголошено тендер
261 553.20
UAH
Номер:
5cd43baf1374498b92643cef31be6264
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-004376-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471158
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, Пересипський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471158
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, Пересипський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
261 553.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування» та проведення експертизи виготовленої проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (об’єкт ЦО №2) за адресою: м. Одеса, вул. ХХХХХ. Коригування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
07.08.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума261 553.20 UAH