-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портативні цифрові радіостанції
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-003634-a
Завершена
4 306 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
3e4f62e91cb84381a3c832e4e05037c4
Внутрішній номер закупівлі:
30021845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-003634-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Сущевська +380676391456 n.sushchevska@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 306 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:21 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:21 - 15.08.2026 00:01
Аукціон:
з 17.08.2026 14:31
Період кваліфікації:
15.08.2026 00:01 - 17.08.2026 14:43
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 306 750.00 Портативна цифрова радіостанція