• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Портативні цифрові радіостанції

Оголошено тендер

5 168 100.00 UAH
Номер: 62fc58615a304565ae638b757374a7e4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-004075-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент патрульної поліції
Замовник: Департамент патрульної поліції
Очікувана вартість: 5 168 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Портативні цифрові радіостанції
Примітки: Термін поставки зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.08.2026 11:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума5 168 100.00 UAH