-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-003207-a
Торги не відбулися
312 956.00
UAH без ПДВ
Номер:
54dacbbe36ad47fb9c21f6e5259acfe0
Внутрішній номер закупівлі:
30021438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-003207-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22385957
-
Адреса:
82060, Україна, Львівська область, Хирів, ВУЛ. ГОГОЛЯ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ЛУЦИШИН МАР′ЯНА ІВАНІВНА 380680540335 maryanalutsyshyn777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
312 956.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:07 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:07 - 15.08.2026 12:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴312 956.00 Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область