• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область

Оголошено тендер

375 547.00 UAH
Номер: 87d2626a512b4603b22e3e3c37a826c2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-003015-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ХИРІВ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 375 547.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення комп’ютерного класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м.Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області, що розташоване за адресою: 82060, м.Хирів, вулиця Гоголя,6 Самбірський район Львівська область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.08.2026 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХирів
Сума375 547.00 UAH