• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 13 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 13 днів назад

16 396.35 UAH без ПДВ
Номер: ccee000ee9e64451bd9645bb9ddd6c02
Внутрішній номер закупівлі: 30021157
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-002923-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 396.35 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 10:56 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 10:56 - 17.08.2026 00:00
Аукціон: 17.08.2026 13:10 - 17.08.2026 13:33
Період кваліфікації: 17.08.2026 13:33 - 21.08.2026 14:03
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 396.35 Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів ВП "Хлистунівський кар'єр"