• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів

Оголошено тендер

19 675.62 UAH
Номер: a15d8c33ca224a07b697e369c22a87af
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-001651-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 19 675.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 07.08.2026 09:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 675.62 UAH