• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лист гарячекатаний 1250х2500 S235JR

Торги не відбулися

5 640.00 UAH без ПДВ
Номер: df8be1c4e27641af9754588c75f4ac23
Внутрішній номер закупівлі: 30020274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-002008-a   
Замовник: Квартирно - експлуатаційний відділ м. Володимир
Контактна особа: Ліскова Юлія Юріївна +380334233333 prozorro_kev_volvol@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 10:24 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 10:24 - 17.08.2026 10:27
Аукціон: з 18.08.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 640.00 Лист гарячекатаний 1250х2500 S235JR