-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лист гарячекатаний 1250х2500 S235JR
Оголошено тендер
6 768.00
UAH
Номер:
6d2b8ee5ae2044ad96328904e6cdd65e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-002104-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно - експлуатаційний відділ м. Володимир
×
-
Код ЄДРПОУ:
07516184
-
Адреса:
44701, Україна, Волинська область, Володимир, Академіка Глушкова 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно - експлуатаційний відділ м. Володимир
×
-
Код ЄДРПОУ:
07516184
-
Адреса:
44701, Україна, Волинська область, Володимир, Академіка Глушкова 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
6 768.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лист гарячекатаний 1250х2500 S235JR
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.08.2026 10:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лист гарячекатаний 1250х2500 S235JR
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума6 768.00 UAH