• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Роботи по проєкту «Реконструкція системи газопостачання топкових виробничої дільниці металевих виробів ст. Красноград» за адресою: Харківська область, Красноградський район, м. Красноград, вул. Полоса Відчуження, б/н

код за ДК 021:2015 – 45220000-5 «Інженерні та будівельні роботи»

Торги не відбулися

598 943.28 UAH без ПДВ
Номер: 5214f48993a9418a9cee820957cbd69e
Внутрішній номер закупівлі: 30019587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-001336-a   
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Жуков Сергій Вікторович 380444652255 szhukovsv@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 598 943.28 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 09:51 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 09:51 - 18.08.2026 11:00
Аукціон: з 19.08.2026 14:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴598 943.28 Роботи по проєкту «Реконструкція системи газопостачання топкових виробничої дільниці металевих виробів ст. Красноград» за адресою: Харківська область, Красноградський район, м. Красноград, вул. Полоса Відчуження, б/н