-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по проєкту «Реконструкція системи газопостачання топкових виробничої дільниці металевих виробів ст. Красноград» за адресою: Харківська область, Красноградський район, м. Красноград, вул. Полоса Відчуження, б/н
Оголошено тендер
718 731.94
UAH
Номер:
d2ad65e16aed45a1ba2b8bca765822b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-001532-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
718 731.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи по проєкту «Реконструкція системи газопостачання топкових виробничої дільниці металевих виробів ст. Красноград» за адресою: Харківська область, Красноградський район, м. Красноград, вул. Полоса Відчуження, б/н
Примітки:
код за ДК 021:2015 – 45220000-5 «Інженерні та будівельні роботи»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Дата опублікування:
07.08.2026 09:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРоботи по проєкту «Реконструкція системи газопостачання топкових виробничої дільниці металевих виробів ст. Красноград» за адресою: Харківська область, Красноградський район, м. Красноград, вул. Полоса Відчуження, б/н
Сума718 731.94 UAH