-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 55520000-1: Кейтерингові послуги (лот 1: Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-11 класів; лот 2: Послуги з організації гарячого харчування для окремих закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень навчально-виховних комплексів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-011841-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 9 днів назад
26 602 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
fe4118993a4e495a9077aabbe5a62144
Внутрішній номер закупівлі:
30017864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-011841-a
Замовник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, місто Городок, вулиця Джерельна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КІНДЄЄВА Марта Олександрівна +380976586483 zakupivli.gorodokgum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
26 602 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 20:09 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 20:09 - 17.08.2026 08:00
Аукціон:
18.08.2026 12:06 - 18.08.2026 14:34
Період кваліфікації:
18.08.2026 14:34 - 27.08.2026 17:18
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴20 067 000.00 лот 1: Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-11 класів (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 55520000-1: Кейтерингові послуги)
- Лот №2 ₴6 535 125.00 лот 2: Послуги з організації гарячого харчування для окремих закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень навчально-виховних комплексів (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 55520000-1: Кейтерингові послуги)