-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фазований датчик до ультразвукової системи E-CUBE 8 DIAMOND, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний (НК 031:2024 - Z110402010301 – Черезшкірні ультразвукові секторні зонди (фазована матриця), двовимірні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-011371-a
Завершена
248 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ac34ca9bc2bf473690dfc0f1bcbda948
Внутрішній номер закупівлі:
30017422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-011371-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малюта Максим 380322755273 diagnostic.lokdc.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 17:56 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 17:56 - 14.08.2026 01:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:15
Період кваліфікації:
14.08.2026 01:00 - 17.08.2026 20:30
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 000.00 Фазований датчик до ультразвукової системи E-CUBE 8 DIAMOND, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний (НК 031:2024 - Z110402010301 – Черезшкірні ультразвукові секторні зонди (фазована матриця), двовимірні)