-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фазований датчик до ультразвукової системи E-CUBE 8 DIAMOND, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний (НК 031:2024 - Z110402010301 – Черезшкірні ультразвукові секторні зонди (фазована матриця), двовимірні)
Оголошено тендер
265 360.00
UAH
Номер:
4e636255f21a49939eda4e802ddcb1cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-013941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
265 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фазований датчик до ультразвукової системи E-CUBE 8 DIAMOND, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний (НК 031:2024 - Z110402010301 – Черезшкірні ультразвукові секторні зонди (фазована матриця), двовимірні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.08.2026 17:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума265 360.00 UAH