-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система відеоспостереження з установкою та монтажем (м. Київ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-011176-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни поставки Товару в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів поставки Товару визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 9 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 9 робочих днів
1 040 998.70
UAH без ПДВ
Номер:
1bef6870069a436fa6b39abc11108ecf
Внутрішній номер закупівлі:
30017229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-011176-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлушкова Ірина Віталіївна 380501602636 pavlushkova1-iv@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 040 998.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 17:25 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 17:25 - 16.08.2026 23:00
Аукціон:
17.08.2026 14:10 - 17.08.2026 14:39
Період кваліфікації:
з 17.08.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 040 998.70 Система відеоспостереження з установкою та монтажем (м. Київ)