-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система відеоспостереження з установкою та монтажем (м. Київ)
Оголошено тендер
1 249 198.44
UAH
Номер:
49da0d9533494a969bb8225149e6494d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-013452-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 249 198.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система відеоспостереження з установкою та монтажем (м. Київ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування:
06.08.2026 16:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 249 198.44 UAH