-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування ліцеїстів
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-011046-a
Послуги надаються на території Учасника, в приміщенні (власному або орендованому), ), яке відповідає вимогам до даного типу приміщень, а саме їдальня відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 25.09.2020 № 2205 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» та знаходиться на відстані не більше ніж 600 метрів від навчального закладу
Торги не відбулися
7 268 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
950b950798bd4a9dabcb495c9f50ac67
Внутрішній номер закупівлі:
30017097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-011046-a
Замовник:
КЗ "Подільський науковий ліцей" Вінницької обласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42135081
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Політехнічна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кисіль Людмила Володимирівна +380677969108 Lyudmyla.Kysil@vin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 268 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 17:12 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 17:12 - 14.08.2026 09:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 268 800.00 Послуги з харчування ліцеїстів