-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування ліцеїстів
Оголошено тендер
7 268 800.00
UAH
Номер:
f1ba98ea369145eabd08188cd801f0ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-013467-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ "Подільський науковий ліцей" Вінницької обласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42135081
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Політехнічна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "Подільський науковий ліцей" Вінницької обласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42135081
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Політехнічна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 268 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування ліцеїстів
Примітки:
(Вікова група:14-18 років)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.08.2026 16:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Обід
Кількість
32800 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Чотирьохразове харчування (сніданок, другий сніданок, підвечірок, вечеря)
Кількість
9600 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1023 - Надання загальної середньої освіти спеціалізованими закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума5 300 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описвідповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2024 р. № 1456
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінниця
Сума1 968 000.00 UAH