-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запитів Львівського району Львівської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-010248-a
Місце виконання робіт: по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запитів Львівського району Львівської області Кількість: 1 робота, обсяг згідно Технічної специфікації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 01:00)
3 419 327.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
22
год
58
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ae1243a521a64f548fb45a66c8e45aa1
Внутрішній номер закупівлі:
30016310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-010248-a
Замовник:
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374134
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, селище міського типу Новий Яричів, Львівський район, пл. Єдності будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тис Ольга Федорівна 080680100319 n.yarychiv_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 419 327.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 16:27 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 16:27 - 05.09.2026 01:00
Період оскарження:
06.08.2026 16:27 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 419 327.00 Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запитів Львівського району Львівської області