-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запитів Львівського району Львівської області
Оголошено тендер
4 103 192.40
UAH
Номер:
f7865b8e67294fd1982aa0e2f049e974
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-012035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374134
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, селище міського типу Новий Яричів, Львівський район, пл. Єдності будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04374134
-
Адреса:
80465, Україна, Львівська область, селище міського типу Новий Яричів, Львівський район, пл. Єдності будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 103 192.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дороги по вулиці Висока від будинку №39 до будинку №54а в селищі Запитів Львівського району Львівської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
06.08.2026 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовояричівська
Сума4 103 192.40 UAH