• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплекти шкільних меблів для навчального кабінету математики, лабораторії біології та STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання

Завершена

876 302.94 UAH без ПДВ
Номер: 0b0be8da30d6441aa6ddd2edf1108c05
Внутрішній номер закупівлі: 30015889
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-009817-a   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
Контактна особа: Тимощук Віталій Олександрович +380683261469 tymoshchuk826@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 876 302.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 16:04 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 16:04 - 14.08.2026 08:00
Аукціон: з 17.08.2026 11:04
Період кваліфікації: 14.08.2026 08:00 - 17.08.2026 16:40
Період завантаження договору: 23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴876 302.94 Комплекти шкільних меблів для навчального кабінету математики, лабораторії біології та STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання