-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти шкільних меблів для навчального кабінету математики, лабораторії біології та STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання
Оголошено тендер
1 051 563.53
UAH
Номер:
6781567936c64e21b95803834810b0d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-011640-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40492437
-
Адреса:
47100, Україна, Тернопільська область, м Шумськ, вулиця Українська, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 051 563.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти шкільних меблів для навчального кабінету математики, лабораторії біології та STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання
Примітки:
Закупівля здійснюватиметься відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" та постанови Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2026 р. № 477 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2026 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) в частині створення сучасного освітнього простору».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.08.2026 15:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект шкільних меблів для навчального кабінету математики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.10.2026
Комплект шкільних меблів для лабораторії біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.10.2026
Комплект шкільних меблів для STEM-лабораторії з робототехніки та 3D-моделювання
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКод бюджету: 1952600000; Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету: 0611275 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяШумська
Сума105 156.35 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКод бюджету: 1952600000; Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету: 0611276 — «Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяШумська
Сума946 407.18 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-170426-8CECEDCD
Назва проєкту:
Сучасний освітній простір в Шумському ліцеї Шумської міської територіальної громади
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-170426-8CECEDCD