-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Меблі для приміщень в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-009696-a
Закупівля Товару здійснюється для облаштування безпечного та комфортного простору для проживання, перебування та надання соціальних послуг жінкам з дітьми у відділенні соціальної підтримки жінок с дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах за рахунок благодійної допомоги
Завершена
588 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
ebac4c75e50348d68f1bd9045717f023
Внутрішній номер закупівлі:
30015768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-009696-a
Замовник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Пантелеймонова +380512409258 20nastya20nastya20@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
588 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 15:55 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 15:55 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
14.08.2026 11:01 - 14.08.2026 13:11
Період кваліфікації:
14.08.2026 13:11 - 17.08.2026 13:36
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴202 000.00 Ліжка
- Лот №2 ₴178 900.00 Столи, стільці
- Лот №3 ₴165 400.00 Шафи, комоди, вішалки
- Лот №4 ₴42 000.00 Дивани