-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для приміщень в асортименті
Оголошено тендер
705 960.00
UAH
Номер:
0c9ae1aa862746068330ea67fe94a8b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-010142-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
705 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі для приміщень в асортименті
Примітки:
Закупівля Товару здійснюється для облаштування безпечного та комфортного простору для проживання, перебування та надання соціальних послуг жінкам з дітьми за рахунок благодійних внесків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.08.2026 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписБлагодійна допомога
Сума705 960.00 UAH