-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання у тимчасове користування рекламних площин (сітілайтів) та експонування рекламних матеріалів
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-009671-a
Завершена
40 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7f6495850f7c4a239b4fd8bf59d2a523
Внутрішній номер закупівлі:
30015753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-009671-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Диченко Савелій Миколайович 380985447343 sredihd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 16:17 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 16:17 - 17.08.2026 10:00
Аукціон:
з 18.08.2026 15:24
Період кваліфікації:
17.08.2026 10:00 - 19.08.2026 16:32
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Послуги з надання у тимчасове користування рекламних площин (сітілайтів) та експонування рекламних матеріалів