-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання у тимчасове користування рекламних площин (сітілайтів) та експонування рекламних матеріалів
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
e0bd4eae398a4820912f0c55dfa961a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-011290-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання у тимчасове користування рекламних площин
(сітілайтів) та експонування рекламних матеріалів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування:
06.08.2026 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти Українського культурного фонду
Сума48 000.00 UAH