-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельний генератор
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-009314-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
141 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
9c6affce5a264f0d82777f5f2dbbeca5
Внутрішній номер закупівлі:
30015392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-009314-a
Замовник:
ТОВ "Рівнетеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36598008
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Данила Галицького, б. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександра Гарасюк +0674263540 oleksandragarasyuk@ukr.net http://rivneteploenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
141 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 15:39 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 15:39 - 18.08.2026 01:00
Аукціон:
з 19.08.2026 12:58
Період кваліфікації:
18.08.2026 01:00 - 25.08.2026 08:34
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴141 650.00 Дизельний генератор