• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельний генератор

Оголошено тендер

169 980.00 UAH
Номер: 12b0d7b36a284abcb0bd7a8938ee69a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-011385-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ "Рівнетеплоенерго"
Замовник: ТОВ "Рівнетеплоенерго"
Очікувана вартість: 169 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельний генератор
Примітки: Зміни до річного плану 2026 (відповідний код - 31121100-1 - Дизель-генераторні установки)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Дата опублікування: 06.08.2026 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума169 980.00 UAH