-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картриджі
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-009232-a
Торги не відбулися
16 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
2cae6002f37942ee9f9508a57da1225f
Внутрішній номер закупівлі:
30015312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-009232-a
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Шумило +380462676127 zakupivli_academy@ukr.net http://pau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 15:36 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 15:36 - 14.08.2026 08:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 250.00 Картриджі