-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картриджі
Оголошено тендер
19 500.00
UAH
Номер:
76b90079cd57449aa23b0c6a5225f91d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-010507-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Пенітенціарна академія України
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571788
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Гонча, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.08.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума19 500.00 UAH