• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне обслуговування екскаватора-навантажувача "JCB 3CX 45403CA" для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Торги не відбулися

84 776.22 UAH без ПДВ
Номер: e1a9d43876734696a9d0a179d81ddbbf
Внутрішній номер закупівлі: 30014367
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-008277-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Андрій МУХІН 380504867544 a.mukhin@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 84 776.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 15:03 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 15:03 - 14.08.2026 09:00
Аукціон: з 17.08.2026 13:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 776.22 Технічне обслуговування екскаватора-навантажувача "JCB 3CX 45403CA" для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"