• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне обслуговування екскаватора-навантажувача "JCB 3CX 45403CA" для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

101 731.46 UAH
Номер: 46982835091f48ccba01be50f1882967
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-07-000716-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 101 731.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Технічне обслуговування екскаватора-навантажувача "JCB 3CX 45403CA" для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №360-26 від 06.07.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування: 07.07.2026 09:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума101 731.46 UAH