• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації одноразового гарячого шкільного харчування (аутсорсинг)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

14 667 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 572dd345a6d14b099abb07731b31a076
Внутрішній номер закупівлі: 30013987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-06-007893-a   
Замовник: Управління освіти Васильківської міської ради
Контактна особа: Дронова Оксана Михайлівна 380457121402 dronova.1969@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 667 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.08.2026 15:16 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2026 15:16 - 15.08.2026 10:00
Аукціон: 17.08.2026 15:16 - 17.08.2026 15:39
Період кваліфікації: 17.08.2026 15:39 - 26.08.2026 16:10
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 667 900.00 Послуги з організації одноразового гарячого шкільного харчування (аутсорсинг)