-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого шкільного харчування (аутсорсинг)
Оголошено тендер
14 667 900.00
UAH
Номер:
c18cb8ce58344b1fa1495082f020ce2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-007748-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 667 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого шкільного харчування (аутсорсинг)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Очікувана вартість предмета закупівлі зазначена в річному плані закупівель без урахуванням податку на додану вартість.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.08.2026 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВасильків
Сума7 480 629.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. ТПКВКМБ: 1702 Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума7 187 271.00 UAH