-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-007869-a
Торги не відбулися
30 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
25e0a1bd5be346ab801ea4be7e022f2d
Внутрішній номер закупівлі:
30013961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-007869-a
Замовник:
Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05309392
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доріна Юлія 380669547648 J.Dorina@ukrsportmed.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 14:48 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 14:48 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 800.00 Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)