• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)

Оголошено тендер

32 956.00 UAH
Номер: 45dd56017bcc4d8b83570e9c3c44f5ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-009582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
Замовник: Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
Очікувана вартість: 32 956.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 33696500-0 Лабораторні реактиви(Контрольний матеріал/CBC-DH для аналізатора гематологічного DF50CRP)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2026 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 06.08.2026 14:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2026 бюджетний рік (Загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2025:3401360 - Розвиток спортивної медицини
Сума32 956.00 UAH