-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-007868-a
Завершена
940 324.11
UAH без ПДВ
Номер:
faad73654c24474a840e92468ea64f0f
Внутрішній номер закупівлі:
30013949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-007868-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдан Бачинський +380674159600 bod9ih89@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
940 324.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 14:45 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 14:45 - 14.08.2026 08:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:11
Період кваліфікації:
14.08.2026 08:00 - 17.08.2026 12:09
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴940 324.11 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої