-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень харчоблоку Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31 (2-га черга))
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-007471-a
Завершена
2 400 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
dc8f4e7d03c84ad9a0f471e0cf5b53b8
Внутрішній номер закупівлі:
30013581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-007471-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирило Червонченко +380639681130, +380567560160 tender4kgmbkl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 14:29 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 14:29 - 14.08.2026 08:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:13
Період кваліфікації:
14.08.2026 08:00 - 14.08.2026 15:30
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 400 000.00 ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини приміщень харчоблоку Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31 (2-га черга))